kyuhyun’s profile

 

Real Name: Cho Kyuhyun

Stage Name: Kyuhyun 

Date of Birth: February 3, 1988

Height: 180 cm Weight: 68 kg

Blood Type:

A Hobbies: Singing

nicknames : maknae on top, evilkyu, dancekyu, dormkyu, gamekyu, voicekyu, geniuskyu, darkyu, miraclekyu, dramakyu, babykyu, shykyu,rotten smilekyu.. it rumored that he has almost 500 nickname..

-the one who like play games..

-the one who most loved by the other

-the one who loves to bullying his hyungs..

-the one who saved from the fatal accident(he has only 20% chance to live)

-the one who bring miracle to Super Junior

alahai bujang lapok…

hm.. tak habis habis perkara yang sama.. bab kopi and print sama pasta.. hai.. bagilah kat dyeowang.. what i’m saying?? hehe.. it just for my classmates who like to use copy and print in exam… fotostat pun diterima gak.. takper.. tolak ke tepi.. yay!!!! raya 2 minggu.. leh balik hometown…

hm.. apalah nasib diriku.. dahlah termuda.. slaluh kena buli.. takper… ada ubi ada batas.. lain hari aku balas!!! akukan evil…. hahaha.. dyeowang takkan marah punya lah.. naper aku jadik camnir??? tanya kyuhyun.. dye yang ajar.. *dush* (kena lempang ngan wives kyuhyun) hey.. relak ar.. aku bukan bias kyuhyun.. i’m belong to yesung.. right honey.. hahaha..

okay.. aku addict baca fanfiction nih.. maybe i’ll keluarkan yang kupunya.. hehe… tapi teruk lah.. aku nih bukan budak sastera.. pandai bermadah bicara.. tak perlah. cukup setakat tuh untuk ari nih…

kyu.. jangan marah… sesungguhnyer saya memang anak muridmu yang cepat belajar.. HUAHUAHUAHUA!!!!!!!!!!!